0
Ваш кошик порожній

text_close

DIMOL

Відображати:
Сортування
Керамічна панель DIMOL Maxi 05 (з малюнком)
Керамічний електрообігрівач серії Maxi 05 - чудовий вибір для утеплених приміщень з метою економії Ваших коштів. Електропанель опалює приміщення за допомогою природного конвекційного обігріву та інфрачервоних хвиль довгого спектру дії.  Енергозберігаюча керамічна панель Maxi 05 роз..
2,200грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна панель DIMOL Maxi 05 (кремова)
Керамічний електрообігрівач серії Maxi 05 - чудовий вибір для утеплених приміщень з метою економії Ваших коштів. Електропанель опалює приміщення за допомогою природного конвекційного обігріву та інфрачервоних хвиль довгого спектру дії.  Енергозберігаюча керамічна панель Maxi 05 розрахована н..
1,750грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна панель DIMOL Mini 01 (з малюнком)
Серія керамічних обігрівачів Mini 01 – стильне рішення з мінімальними витратами. Електрообігрівач працює за принципом природного конвекційного обігріву та інфрачервоних хвиль довгого спектра дії. Mini 01 це обігрівач, який за невелику потужність зможе обігріти площу до 4 кв. м в якості ..
1,240грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна панель DIMOL Mini 01 (кремова)
Серія керамічних обігрівачів Mini 01 – стильне рішення з мінімальними витратами. Електрообігрівач працює за принципом природного конвекційного обігріву та інфрачервоних хвиль довгого спектра дії. Mini 01 це обігрівач, який за невелику потужність зможе обігріти площу до 4 кв. м в якості основного ..
990грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна панель DIMOL Standart 03 (з малюнком)
Серія керамічних обігрівачів  Standart 03 – стильне рішення з мінімальними витратами. Електрообігрівач працює за принципом природного конвекційного обігріву та інфрачервоних хвиль довгого спектра дії. Гарантією якості  керамічних електрообігрівачів ТМ “Dimol” є сертифікати відповід..
1,490грн.
Базовано на 0 відгуках.
Керамічна панель DIMOL Standart 03 (кремова)
Серія керамічних обігрівачів  – стильне рішення з мінімальними витратами. Електрообігрівач працює за принципом природного конвекційного обігріву та інфрачервоних хвиль довгого спектра дії. Гарантією якості  керамічних електрообігрівачів ТМ “Dimol” є сертифікати відповідності україн..
1,190грн.
Базовано на 0 відгуках.

Працює на OpenCart
Кліматизатор інтернет-магазин © 2019