0
Ваш кошик порожній

text_close

Інверторні кондиціонери - ЩО ЦЕ ТАКЕ

  Чи виправдано, що на інверторні кондиціонери ціни на перший погляд вище? Купити побутовий кондиціонер або звичайний? Спробуємо відповісти на ці та інші питання нижче.
  Будь кондиціонер в процесі повинен якось регулювати свою роботу в залежність від вимог довкілля та уподобань користувача. Подібно автомобілю, який може рухатися з різною швидкістю (тобто проробляти різну відстань за одиницю часу) кондиціонер повинен працювати з різною продуктивністю, тобто залежно від необхідності проробляти за одиницю часу різну кількість роботи і створювати як мале, так і велику "кількість холоду ". Це здається абсолютно природним і звичним.
 
  Але як не дивно, звичайний кондиціонер (без інвертора) насправді має фіксовану потужність і тому працює завжди на повну силу. Як це можливо, якщо ми знаємо, що кондиціонеру без інвертора все ж вдається підтримувати різні режими роботи?
 
Виявляється, досить просто - термодатчик вмикає і вимикає компресор на різні проміжки часу.
 
Уявімо собі кімнату: коли в ній +28: кондиціонеру потрібно багато часу для того, щоб привести температуру до рівня +20. Але якщо в кімнаті +24, часу буде потрібно менше. В обох випадках компресор кондиціонера буде працювати на повну потужність, просто різний час. Далі, для підтримки температури на рівні +20 кондиціонеру потрібно буде включатися час від часу, але в ці проміжки він буде працювати в повну силу.
 
  На відміну від звичайних моделей, кондиціонер інверторного типу може плавно регулювати потужність (частоту обертання компресора). Залежно від показань термодатчика мікропроцесор підвищує або знижує інтенсивність компресора за потребою. При цьому компресор ніколи не вимикається повністю, що дозволяє інверторному кондиціонеру підтримувати задану температуру без помітних перепадів.
 

Інверторний і звичайний кондиціонер

  Головні переваги інверторних кондиціонерів і спліт систем:
 
Стабільна робота і підтримка постійної температури
Економне енергоспоживання - спліт система інверторного типу знижує споживання електрики на 20-30% відсотків. Ця економія найбільш помітна, коли кондиціонер використовується для підтримки постійної температури
Менше шуму в режимі підтримки заданої температури
Відсутність струмів запуску. Для безинверторних моделей пускові струми в 2-3 рази перевищують номінальне значення, що критично для приміщень із слабкою електричною проводкою
Швидке охолодження повітря після включення. Завдяки наявності форсованого режиму інверторні кондиціонери і спліт системи досягають заданої температури повітря значно швидше, після чого переходять в економний режим підтримки температури.
Після це ви самі зможете вирішити стоять кондиціонери інверторного типу своєї ціни чи ні. Зателефонуйте нам, якщо хочете купити побутовий кондиціонер. Ми допоможемо Вам розібратися в тонкощах і підберемо оптимальні варіанти за прийнятними для Вас цінами! Ми можемо запропонувати вам наступні марки інверторних кондиціонерів: Mitsubishi, Panasonic, Samsung, Тошиба (Toshiba) і Хітачі.
  У інтернет-магазині "Кліматизатор" Ви завжди можете отримати вичерпну консультацію при виборі кондиціонера. Наші фахівці допоможуть підібрати опимальну систему, а ціни приємно здивують Вас.

Працює на OpenCart
Кліматизатор інтернет-магазин © 2021