0
Ваш кошик порожній

text_close

Про нас

   Інтернет-магазин "Klimatizator" - це один з найбільших проектів на ринку кліматичної техніки в Західній Україні. Компанія розпочала свій шлях становлення на ринку кліматичної техніки 2002 року. Починаючи з одиничної роздрібної торгівлі, за 13 років свого існування нами досягнуто рівня однієї з найбільших компаній, яка має власні регіональні представництва у багатьох областях Західної України.

   Головними напрямками нашої діяльності є реалізація величезного асортименту теплового устаткування вітчизняних і світових брендів, а також його гарантійне та сервісне обслуговування. Компанія також проводить монтаж та обслуговування кліматичної техніки. Низькі ціни, висока якість, сервіс і гарантійне обслуговування всіх придбаних у нас товарів - ось головні складові, на підставі яких будується принцип роботи інтернет-магазину "Klimatizator". Безпосередня співпраця з провідними виробниками і провідними імпортерами теплового і кліматичного устаткування дає нам можливість забезпечувати ціни на мінімальному, а асортимент представленої продукції - на максимальному рівнях.

   Ми постійно працюємо над підвищенням якості обслуговування, що надається інтернет-магазином "Klimatizator": - на нашому сайті з найбільш повно викладена інформація по кожній представленій моделі будь-якого виду устаткування, в тому числі текстовий зміст, якісні зображення і технічні характеристики; - для максимально оперативного реагування на запити наших клієнтів нами було створено Call- центр, кваліфіковані оператори якого завжди готові прийти на допомогу та надати всю необхідну інформацію в підборі потрібного устаткування і допоможуть вирішити низку інших запитань.Для більш ефективної роботи та якісного обслуговування клієнтів ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації наших спеціалістів за допомогою проходження спеціалізованих семінарів.

 

Працює на OpenCart
Кліматизатор інтернет-магазин © 2022