0
Ваш кошик порожній

text_close
Теплові насоси

Теплові насоси

Уточнити пошуковий запит

Теплові насоси

Теплові насоси

  Тепловий насос - хороша альтернатива традиційному опаленню приватного будинку. Прилад, що використовується протягом 30 років у країнах Заходу, в Україні ще є новинкою. Перешкодою для його широкого використання є два чинники: висока вартість та недолік відомостей про теплові насоси, їх переваги і принципи роботи.

  Показником практичності геотермальної системи опалення служить її популярність на Заході. Так, тепловими насосами в Швеції і Норвегії опалюються близько 95% будинків. Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з пристроєм і принципами роботи цього теплового обладнання, за яким неодмінно майбутнє. Що таке тепловий насос? Тепловий насос - пристрій, що поглинає з навколишнього середовища (вода, земля, повітря) низько потенційну теплову енергію і передає її в системи теплопостачання з більш високою температурою.

  Природа навколо нас просякнута енергією. Навіть мороз володіє теплом. Енергію неможливо отримати з навколишнього середовища лише при температурі -273 °С. Тому навіть у саму люту зиму заміський будинок може опалюватися за рахунок енергії, отриманої від природи. Залежно від джерела енергії (вода, земля, повітря), відбувається модифікація теплових насосів.

Працює на OpenCart
Кліматизатор інтернет-магазин © 2021