0
Ваш кошик порожній

text_close

Монтаж та установка

Опис варіанти монтажу (установки) кондиціонера

  Cтандартна установка

 
  Цей вид установки передбачає швидке встановлення кондиціонера, не пошкоджуючи стіну та оздоблення.
 
   При стандартній установці всі комунікації всередині приміщення проходитимуть в пластиковому монтажному коробі, по поверхні стіни. Електрокабель живлення також розташований у пластиковому кабель-каналі на на стіні. Зовнішні комунікації розташовуються на фасаді будинку, дренажний шланг відведений надвір.
Установка з прихованою трасою
 
  Цей вид встановлення спліт-систем відрізняється від стандартного тим, що усі комунікації приховані у стіні. Вся робота розбивається на 2 етапи. Спочатку, після погодження місця розташування зовнішнього і внутрішнього блоків, проводиться штроблення (якщо стіни не будуть обшиватися гіпсокартоном), укладання магістралі у штробу, встановлення зовнішнього блоку, опресовування системи. Другим етапом (по завершенню усіх будівельних робіт): установка внутрішнього блоку, пуск та наладка кондиціонера. У результаті в інтер'єрі кімнати з'явиться сам внутрішній блок кондиціонера, а на фасаді (під вікном) розташовується зовнішній блок.

Установка з прихованою трасою
(Дренаж виведений в каналізацію)

   Цей вид установки кондиціонера ідеальний у всіх відношеннях. Він займає значну кількість часу і вимагає післямонтажну обробку приміщення, але лише цей вид монтажу дозволяє повністю інтегрувати спліт-ситему у ваше житло.
 
   "Правильний" монтаж - це означає, приховати абсолютно всі комунікації. У результаті: у приміщенні залишається розташований у зручному місці кімнатний блок, на фасаді будинку розташовується лише зовнішній блок, а система фреонових трубок, електрокабель і дренаж - ховаються. Дренаж виводиться в загальну систему каналізації, електрокабель - безпосередньо в систему електропостачання будинку, фреонова траса проходить всередині стін.
 
   Для досягнення всіх вищевказаних пунктів треба починати проектування схеми установки спліт-системи на самій ранній стадії ремонтних робіт. Правильне місце установки кондиціонера, для дотримання всіх вищевказаних пунктів може визначити тільки інженер, а не дизайнер.
Установка на нижніх поверхах.
 
  Цей вид установки спліт-системи використовується при установці на нижніх поверхах будівлі, в котеджах, магазинах, офісах, і заміських будинках. Зовнішній блок монтується не через вікно, а з землі, навіть коли розміри віконного полотна дозволяють це зробити. Для того щоб фреонова траса не розташовувалася на фасаді, зовнішні блоки піднімаються майже на рівень кімнатного блоку. Варто зауважити, що тільки у випадку, коли кімнатний блок розташовується на внутрішній стороні зовнішньої стіни, немає необхідності приховування комунікацій за пластиковим коробом. Проте кабель-канал, в якому проходить електрокабель все ж доповнить інтер'єр приміщення. Розташувати внутрішній блок можна, в принципі, де завгодно, тільки в цьому випадку в декорі інтер'єру з'явиться пластиковий короб.
 
   Не варто також забувати про зовнішні загрози: падаючі з даху бурульки і вандалів. Від вандалів кондиціонер можна захистити за допомогою антивандальної решітки. Від падаючих зверху предметів його врятує захисний козирок.

Установка мульти спліт-системи
 
    Цей вид встановлення спліт-систем може виконуватись в будь-якому із описаних вище варіантів монтажу.
 
    Принципова різниця у тому, що до одного зовнішнього блоку підключається кілька настінних блоків.
 
    При цьому основним завданням є оптимальне для приміщення розташування внутрішніх і зовнішніх блоків.

  Вартість встановлення настінного кондиціонера:

"7", "9", "12", "14" - 600 грн. + 200 грн. за метр магістралі
"18", "21", "24" - 600 грн. + 250 грн. за метр магістралі
"30", "36" - 700 грн. + 300 грн. за метр магістралі
 
Вартість встановлення напівпромислового кондиціонера:
"12", "14", "18", "24", "30" - 800 грн. + 300 грн. за метр магістралі
"36", "48", "60" - 800 грн. + 350 грн. за метр магістралі
 
Демонтаж кондиціонера: 250 грн.
 
Вартість заправки кондиціонера: R-22 - 200 грн. за 1кг.
R-407, R-410 - 350 грн. за 1кг.
Робота: 200 грн.

Працює на OpenCart
Кліматизатор інтернет-магазин © 2021